Kuchařské stránky

Pro zdraví

GH EXTRA - ČESNEKOVÉ KAPKY

 GH EXTRA - česnekové kapky
Naplňují moderní trend potravinových doplňků, které nezatěžují organismus člověka syntetickými produkty, ale naopak v plné míře prokazují pozitivně omezující vliv na širokou škálu civilizačních chorob, ohrožujících současnou lidskou populaci. Týká se to hlavně obsahu cholesterolu a cukrů v krvi, krevního tlaku, tedy faktorů podmiňujících riziko aterosklerozy a cukrovky. Působí i proti vzniku krevních sraženin, usnadňující průtok krve v cévách, zvyšují imunitu, zlepšují celkově metabolismus, snižují únavu a vzhledem k prokázanému protibakteriálnímu působení účinkují i jako prevence nádorových onemocnění v oblasti žaludku a střev. Je známo, že samotný česnek ochromuje mnoho druhů infekčních bakterií a jeho výtažek zabíjí téměř 100% lidského rinoviru, který způsobuje rýmu a chřipku.
Více o produktu na obrázku níže:
Prozdravi.cz

Česnek dále disponuje nejméně 15 různými antioxidanty, jež jsou účinné při likvidaci volných radikálů. Tyto radikály nesou přímou odpovědnost za naše stárnutí.
Významným účinkem uvedeného česnekového preparátu je detoxikace organismu, neboť usazené škodlivé látky jsou příčinou mnoha vleklých a obtížně léčitelných onemocnění.
Kapky také prokazatelně posilují psychickou odolnost a zlepšují náladu.

 

Lékařsky ověřené účinky:

Přípravek GH Extra pozitivně ovlivnil hodnoty měření u sledovaných osob:
- 73,5% s vysokou hladinou cholesterolu
- 88,7% s problémy krevního tlaku
- 48,4% nemocných dnou
- 75,4% s cukrovkou
- 49,5% s onemocněním jater
- 28,7% s nadváhou
- 90,0% snížení únavnosti
Během aplikace preparátu nikdo neonemocněl infekcí horních cest dýchacích.

 

Předností GH Extra - výrobku vysoké kvality
Kvalitu nám zaručují rozpuštěné minerály ve velmi dobře stravitelném roztoku. Začínáme poznávat, že minerály jsou důležité. Musím vám také něco říci o minerálech samotných a o tom, jak je užívat.


Na trhu jsou tři druhy minerálů.

  • Anorganické minerály
  • Chelatované minerály
  • Koloidní minerály


Anorganické minerály nejsou v podstatě nic jiného než rozdrcená skála. Vstřebatelnost pro tělo je 5 - 10% a po 35. roce věku klesá na 3 - 5%. Vezmeme-li například sloučeninu vápníku a laktózy pak v 1000 mg této látky je 250 mg vápníku a 750 mg laktózy. To znamená, že z jedné takové tablety dostanete do těla při 5% vstřebatelnosti 12,5 mg vápníku. Chcete-li tedy vstřebat denní dávku 1000 mg vápníku musíte zkonzumovat 80 tablet.

Koloidní minerály jsou jednotlivé molekuly určité látky rozptýlené ve vodě. Nejedná se tedy o tablety, ale o tekutinu. Rozptýlené částice mají záporný elektrický náboj, zatímco střevní stěna má kladný náboj, a to má za následek, že tyto minerály jsou vstřebatelné z 98%. Takže tekutá forma přípravku GH Extra zaručuje jeho rychlou vstřebatelnost a téměř 100% stravitelnost, umožňuje i přesné dávkování.


- Použité výchozí suroviny jsou certifikovány, česnek pochází z výrazně ekologicky nenarušené oblasti ČR.
- Česnek je zpracováván jen v určitém období po sklizni, kdy obsahuje nejvyšší podíl účinných látek. Výrobní postup je velice šetrný a suroviny při něm nepřichází do styku s kovem.
- Výskyt jeho nežádoucích účinků je omezen na minimum a spadá do oblasti detoxikačních projevů, které lze eliminovat přechodným snížením dávkování.
- Po požití se během 15 minut vytrácí česnekové aroma z úst a při dlouhodobé konzumaci není cítit ani z potu.
- Obsahuje téměř 400 různých léčivých složek včetně, v naší stravě tak nedostatkových a nezbytných minerálů, kterými jsou jod, selen, germanium, zinek a dále vitamíny A, E, C a řady B.
- Podstatný a všechny ostatní podobné výrobky, vysoce převyšující obsah sirnaté látky alliinu, za povšimnutí stojí i adenosin, bezsirnatá antibiotika garlicin a allistatin, enzymy a mnoho dalších.

 

Složení: česnek 60%, potravinářský líh 40%

Dávkování: maximálně jedna kávová lžička 3x denně

Balení: kůra 7 x 50 ml ve skleněné lahvičce (dávka min. na 3 měsíce). Pro maximální efekt je potřeba užívat kapky dlouhodobě.

Upozornění: Doplněk stravy. Před upotřebením protřepat. Ukládat mimo dosah dětí. Vzhledem k alkoholu není určeno osobám do 18 let. Souhlas s uvedením potraviny do oběhu vydalo Ministerstvo zdravotnictví dne 25. 9. 1998.

Žádné komentáře
 
document.write('<'+'iframe width="468" height="60" frameborder="0" style="width:468;height:60;border:none" scrolling="no" src="http://ad.adfox.cz/utf/ppcbe?js=0&charset=utf&format=006600006600ffffffffff00ffffff58&partner=7583&kanaly=520066&stranka='+location.href+'"><'+'/iframe>'); //]]>